Romagnoli- wysokie sneakersy FW22/23

Jak nosić wysokie sneakersy? Czym charakteryzuje się ten model sneakersów?

Sneakersy to obuwie sportowe, które coraz częściej wykorzystywane jest również do stylizacji codziennych i nawet do tych bardziej eleganckich. Modeli sneakersów jest wiele, a jednym z nich są sneakersy wysokie ( ja nazywam je baskety), z cholewką sięgającą za kostkę. Najczęściej są to sneakersy wysoko sznurowane, z płaską, równą, gumową podeszwą. W dużym stopniu przypominają klasyczne trampki, czy tenisówki. Na rynku, coraz więcej pojawia się także modeli sneakersów z grubą, wysoką podeszwą, w charakterze platformy. Możliwości stylizacyjnych z użyciem sneakersów jest naprawdę wiele, także z tymi z wysoką cholewką 🙂

NELA

 

60 total views, 8 views today

Romagnoli shoes FW22/23

ROMAGNOLI to firma rodzinna założona w 1968 roku przez Franco Romagnoli, pełnego pasji i etycznego przedsiębiorcy. Franco zdecydował się na wykonanie obuwia dziecięcego zgodnie z rzemieślniczą tradycją, używając tylko bardzo wysokiej jakości surowców.

Romagnoli, odpowiedzialny i wytrwały, nadzoruje wszystkie operacje produkcyjne, od doboru surowców po produkcję, aby uzyskać buty najwyższej jakości bez wad. Przede wszystkim buty powinny być wygodne i dopasowane do kształtu dziecięcej stopy.

Syn Franco Romagnoli odziedziczył dziedzictwo ojca i nadal produkuje buty o nienagannej jakości, oferując doskonały stosunek jakości do ceny. Kupując buty Romagnoli, wybierasz odpowiedzialną i etyczną produkcję oraz zachowania konsumenckie.

W dzisiejszym poscie pierwsza propozycja butow Romagnoli  z aktualnej kolekcji FW22/23. W kolejnych postach zobaczycie wiecej:)

POLA

55 total views, 1 views today