Kup-sprzedaj online

Od kiedy mam dzieci kupuję i potem wyprzedaję ciuchy w necie. Nie ma lepszej, wygodniejszej możliwości na pozbycie się za małych rzeczy, jak wystawienie ich na odpowiedniej platformie handlowej. Najbardziej znana platforma w Polsce to słynne Allegro. Myślę, ze każdy już w soim życiu coś tam sprzedał i wie, jakie są opłaty z tym zwiazane. Wydawałoby się, że nie ma nic za darmo…. a jednak TAK!

unnamed Sprzedajemy.pl  to nieaukcyjna platforma handlowa dedykowana głównie osobom prywatnym, które chcą szybko i łatwo sprzedać swoje rzeczy, a także dla tych, którzy chcą kupić atrakcyjna rzeczy w niskiej cenie i uwielbiają polować na okazje.

Zamieszczanie ofert sprzedaży jest darmowe , nie jest pobierana żadna prowizja. Aby dodać swoją ofertę nie trzeba się rejestrować.

Na Sprzedajemy.pl można znaleźć rzeczy z drugiej ręki używane i nowe (np. nieudane prezenty czy nieprzemyślane zakupy), mozna tam kupić wszystko co potrzebne dla dziecka a także sprzedać wszystko to co nam zawadza (ubranka po dziecku, zabawki, wózek, łóżeczko itd.)

Wśród ofert sprzedaży można znaleźć prawdziwe cenowe okazje, dodanie oferty trwa dosłownie chwilę i nic nie kosztuje!! Sprzedając rzeczy po naszym dziecku można nie tylko „odgruzować” mieszkanie, pokój dziecka, ale także odzyskać część pieniędzy wydanych na te rzeczy i przeznaczyć je na kupno innych. Prezentowana poniżej kurteczka Neli, to mója zdobycz, którą kupiłam właśnie na Sprzedajemy.pl.

Linki:

http://sprzedajemy.pl/

http://sprzedajemy.pl/dla-dziecka

016-001024-002020-001026-002054-001092-001110-001142-002NELA

  • beret – H&M
  • chustka- Tom Tailor
  • pikowana kurtka – Original Marines
  • spodnie – Zara
  • buty – Cherie

 

 

 

 

 

1,878 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *