meet me in warsaw – halakula edition – new event !!!

b2

MEET ME IN WARSAW – HALAKULA edition – to wyjątkowy event pod hasłem : zabawa, zakupy, edukacja!

W Rozrywkowym Centrum Miasta Halakula, 12 października rodzice będą mogli spędzić z dziećmi cały dzień łącząc kilka elementów, czyli: doskonałą, jak zawsze w tym miejscu zabawę, zakupy na stoiskach wyselekcjonowanych marek oferujących odzież, akcesoria, biżuterię, gadżety oraz bezpłatnie wziąć udział w warsztatach teatralnych, czyli interaktywnym spektaklu dla dzieci przygotowanym przez profesjonalną grupę aktorów – Teatriada. Na tym atrakcje się nie kończą, ponieważ w konkursach patronów honorowych dzieci otrzymają nie tylko ciekawe gadżety, ale także aż 40 biletów  na filmowe poranki w kinie Film Gang w centrum Warszawy, na które będą mogły zabrać koleżanki i kolegów. W ofercie patrona Film Scool  Studio są natomiast zaproszenia na wyjątkowe warsztaty „Dziecko i Rodzic w Obiektywie”, które odbędą się już w październiku. Elementy edukacyjne imprezy zapewni English Bay, wyjątkowa szkoła języka angielskiego słynąca  z bardzo przyjaznej atmosfery i efektywnego nauczania nawet najmłodszych słuchaczy. English Bay wraz z zaprzyjaźnionym partnerem zapewnią dzieciom zabawy językowo-edukacyjne. Marki, które wezmą udział w MEET ME IN WARSAW-HALAKULA edition  jako wystawcy, to projektanci i producenci z najwyższej półki jakościowej. Kolekcje i akcesoria będą bardzo zróżnicowane, w  wydarzeniu wezmą udział między innymi : Collarme, Dress You Up, Popielewska Style, Firdum Dyrdum, Queen Zoja, Guga Marie, Smoof&LOCO, Medusa Art, Milky Jar, Soti Natural, Ekoteria, Brain Iside, BODO Handmade, Katarzyna Łukacz, Elżbieta Bąk, oraz MeMola, którzy dzieciom i rodzicom mają bardzo wiele do zaoferowania.

Głównym patronem wydarzenia jest Halakula Rozrywkowe Centrum Miasta- na terenie którego odbędzie się impreza. Patroni honorowi to: Film Gang, Teatriada, Film Scool Studio, English Bay oraz Otwarta Warszawa i Anty Grupa.

Patroni Medialni to: Obcasy.pl, fashionwear.com, UDziewczyn.pl, Trendy Miniladies, Glammy Baby, Czerwony Obcas, Moda i Ja, Kobieta Mag, Mała Garderoba.

Miejsce i czas : Halakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Dobra 56/66 , Warszawa godz. 10:00 – 22:00. Wstęp na imprezę wolny. Zapraszamy dzieci oraz rodziców, na pewno nie zabraknie atrakcji nawet dla najbardziej wybrednych maluchów!

b1b3

 

1,683 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *